MAY 2017 - Welcome to Gisborne City Specials - Things to see and do in Tairawhiti-Gisborne District. New info. photos added daily. #Gisborne

NZSS Triathlon Preliminary Start Lists 2014

Posted as @ 17 March 2014 - Entries still arriving daily :)

CLICK Header for your List:

Preliminary Start List 14 March 2014 - Aquathlon

Preliminary Start List 14 March 2014 - Individual Triathlon

Preliminary Start List 14 March 2014 - Open Water Swim

Preliminary Start List 14 March 2014 - Super Sprint Team

Preliminary Start List 14 March 2014 - Team Triathlon

 

Preliminary Start List 14 March 2014 - Aquathlon

Under 12 Male

 

Chris

Wotton

Blake

Ross

Will

Bason

Will

Tidswell

Jourdan

Klink

Teague

De jager

George

Falconer

Boston

Bright

Andrew

Matthews

Elliott

Rose

Caleb

Ney

Joshua

Turnbull

Jakob

Larsen

Nate

Gilbertson

Harrison

Smith

Ollie

Marshall

 

 

Under 13 Male

 

Nick

Wotton

Callum

Hancock

Dylan

McCullough

Harry

Low

Archie

Ritchie

Bronson

Gleye

cameron

church

Kiaan

Watts

Max

Bradbury

Michael

Lindsay

Quinton

Hurley

Will

Ellett

Joep

Lenoir

Conor

Shearing

Matthew

Proffit

Matthew

Proffit

Daniel

Thibaud

Hugo

Hine

Jack

Gay

Samuel

Phillips

Finn

Rogers


 

Under 14 Male

 

Matthew

Lochhead

Matthew

Clough

Saxon

Morgan

Tom

McCallum

Harrison

Neal

Ryan

Church

Matthew

Prince

Patrick

Burtenshaw

Flynn

Sinclair

Josiah

Ney

Sam

Thornbury

Gregor

Findlay

George

Ellett

Jamie

Shields

Josiah

Ney

Jack

McLaughlin

Jack

Culley

Matthew

Lockett

Zachary

Taylor

Callum

Haughin

Timothy

Ng

Adam

Martin

Theo

Gilbertson

Sam

Smith

Ethan

Gillespie

Dineth

Rajapakse

 

 

Under 16 Male

 

Fraser

Hamilton

Hugh

Barlow

Blake

Brown

Daniel

Whitburn

Will

Sutherland

Henry

Gautrey

Kaleb

Wright

Latham

Fairhall

Lane

Gordon

Andrew

Webster

James

Matthews

Reeftahn

Brown

Michael

Webb

Cameron

Allardice

Will

Boswell

Ben

Hamilton

Cameron

Vaughan

Conor

Bradding

Flynn

Barron

William

Hayes

Aaron

Wyllie

Jack

Gordon

Oscar

England

Bradley

Cullen

David

Martin

Luke

Meadowcroft

Mitchell

Small

Christian

Conder

 

 

Under 19 Male

 

Mathew

McCullough

Luke

Kelly

Ioan

Fuller

Jake

Jamieson

Connor

Bland

Harry

Pearson

Tayler

Reid

Kyle

Smith

Andrew

Napthen

James

Wright

Jake

Marryatt

Leon

Arcus

Mitchell

Rutter

 

 

 


Preliminary Start List 14 March 2014 - Individual Triathlon

 

 

Under 12 Male

 

 

Chris

Wotton

 

Leo

Staufenberg

 

Blake

Ross

 

Will

Tidswell

 

Kayde

Barber

 

Boston

Bright

 

Andrew

Matthews

 

Elliott

Rose

 

Caleb

Ney

 

Joshua

Turnbull

 

Ben

Conder

 

Jakob

Larsen

 

Nate

Gilbertson

 

Nick

Proffit

 

Zach

Moroney

 

Sam

Parry

 

Ben

Orr

 

Campbell

Browne

 

Tom

van Kregten

 

Ollie

Marshall

 

 

 

Under 13 Male

 

 

Nick

Wotton

 

Callum

Hancock

 

Dylan

McCullough

 

Harry

Low

 

Julius

Staufenberg

 

Archie

Ritchie

 

Will

Ellett

 

Jacob

Hannan

 

Cameron

Church

 

Kiaan

Watts

 

Callum

Walsh

 

Max

Bradbury

 

Michael

Lindsay

 

Hugo

Hine

 

Tyler

Evans

 

Quinton

Hurley

 

Joep

Lenoir

 

Conor

Shearing

 

Kahu

Lindup

 

Samuel

Cook

 

Matthew

Proffit

 

Fergus

Hamilton

 

Jack

Gay

 

Samuel

Phillips

 

Finn

Rogers

 

 

 

Under 14 Male

 

 

Adam

McPheat

 

Matthew

Lochhead

 

Matthew

Clough

 

George

Ellett

 

Tom

McCallum

 

Harrison

Neal

 

Ryan

Church

 

Matthew

Prince

 

Patrick

Burtenshaw

 

Jack

McLaughlin

 

Sam

Smith

 

Dineth

Rajapakse

 

Flynn

Sinclair

 

Josiah

Ney

 

Sam

Thornbury

 

Gregor

Findlay

 

Harrison

Porritt

 

Jamie

Shields

 

Maxwell

Wickens

 

Josiah

Ney

 

Jack

McLaughlin

 

Jack

Culley

 

Matthew

Lockett

 

Zachary

Taylor

 

Callum

Haughin

 

Timothy

Ng

 

Adam

Martin

 

Theo

Gilbertson

 

Tyler

Jerram

 

Thomas

Conder

 

Ethan

Gillespie

 

Finau

Ohuafi

 

       

 

Under 16 Male

 

Dominic

Lines Smith

Fraser

Hamilton

Henry

Idiens

Hugh

Barlow

Janus

Staufenberg

Joshua

Young

Kaleb

Wright

Lachlan

Cairns

Matthew

Chamberlain

Brayden

Heta

daniel

whitburn

Nicolo

Oporto

Will

Sutherland

Henry

Gautrey

Louis

Poot

Harrison

Hitchins

Caleb

Aoake

Latham

Fairhall

Harry

McLoughlin

Richard

Salwey

James

Matthews

Liam

Bird

Trent

Dodds

Ratu

Tibble-Brown

HAINES

TAYLOR

Will

Boswell

Ben

Hamilton

Cameron

Vaughan

Conor

Bradding

Flynn

Barron

William

Hayes

Aaron

Wyllie

Oscar

England

Oliver

Ng

Andrew

Jeffcoat

Bradley

Cullen

David

Martin

Dan

Hoy

Turoa

KOHATU

Luke

Meadowcroft

Mitchell

Small

Christian

Conder

Luke

Gemmell

 


Under 19 Male

 

Daniel

Ryan

Devon

Beckman

Mathew

McCullough

Quinn

Wallwork

Ioan

Fuller

Christian

Davey

Jake

Jamieson

Joshua

Chapman

Kieran

King

James

Edwards

Connor

Bland

Harry

Pearson

Liam

Ward

Leo

Roper

Adam

McCarthy

Tayler

Reid

Reeftahn

Brown

Michael

Webb

Kyle

Smith

Gregory

Moore

Nathan

Schuurman

Andrew

Napthen

James

Wright

Callum

Ross

Callum

Ross

Matthew

Roets

Leon

Arcus

Mitchell

Rutter

Alexandre

Tête

Lui

Pene

Godfrey

Nalo


Under 12 Female

 

Ella

Russ

Grace

Blissett

Madeleine

Loughnan-Lynch

Noya

Oporto

Emma

Hannan

Sophia

Hitchins

Tallulah

Nemet-Sargent

Ava

Bush

Arianna

Wright

Briana

Irving

Molly

Newton Smith

Katie

Bilbrough

Jessica

Ogden

Amber

Lafferty

Caitlin

Johnson

Case

Mastny-Jensen

Georgia

Smith

Xania

Miller

Molly

Leckie

Emma

Leader

Courtney

Elliott

Loma

Hill

Brooke

Morrison

Holly

Marshall

Holly

Williams

Emma

Osborne

Olivia

Kirkpatrick

Kate

Stoddart

Olivia

Kikstra

Joely

Wardle

 

Under 13 Female

 

Ocean

Shadbolt

Annabelle

Waterworth

Sophie

James

Sarah

Cappel

Olivia

Overfield

Sarah

Ensor

Tate

Christy

Hannah

Howell

Caitlin

Olley

Poppy

Buissink

Prajna

Baskar

Megan

Lockett

Samara

Maxwell

Cate

Wilson

Ella

Summerfield

Te Paea

Dalton-Reedy

Georgia

Kimpton

Maddy

Clarke

Clare

Milne

Maddy

Holcroft

Charli

Herbert

Annabelle

McLaren

Mia

Gemmell

Tulin

Pritchard

Grace

Ronberg

 

Under 14 Female

 

Phoebe

Young

Jenna

Tidswell

Caitlyn

Hollis

Emily

Kneale

Alicia

Hoskin

Olivia

Corrin

Charlotte

Dingemans

Emily

Register

Emma

McLeay

Connie

O'Brien

Julia

Davis

Katelyn

Dew

Aimee

Elliott

Dana

Purdy

Kendall

Vaughan

Emily

Mellsop

Megan

Greensmith

Elysia

Wardle

Georgina

Wallace

 

Under 16 Female

 

Emelie

Clarke

Elle

Wintle

Kaylee

Mudgway

Erin

Conway

Gabrielle

Hannen

Bridget

Dennison

Aimee

Hollis

Emma

Smith

Dana

Purdie

Jeri

Oporto

Caitlyn

Macquarrie

katherine

badham

Eva

Goodisson

Holly

Moroney

Sophie

Skelton

Sophie

Bright

Emma

Daniels

Jamie

Lindsay

Becky

Hawthorne

Kendra

Tate

Lucy

Newton Smith

Gorgi

Van Lienen

Rachyl

Edge

Olivia

Thornbury

Arlia

Schurr

Katie

Grant

Josie

Butcher

Kirsten

Robinson

Isabella

Sherwood-Clark

Riria

Dalton-Reedy

Katie

Lush

Hannah

Overbye

Jessica

Fitch

Greer

Hunterr

 

Under 19 Female

 

Nicole

Emslie

Kirsty

Burrows

Lauren

Hendricksen

Prue

Boult

Madeline

Evans

Elizabeth

Stannard

Jaimee

Leader

Jess

Kikstra

Ella

Boyd

Andie

Fitch

Salome

De Barthez

Lavinia

Dickinson

 

 


Preliminary Start List 14 March 2014 - Open Water Swim

 


Under 12 Male

 

Chris

Wotton

Will

Bason

Jourdan

Klink

Teague

De jager

George

Falconer

Kayde

Barber

Nathan

Proctor

Cody

Limbrick

Andrew

Matthews

Elliott

Rose

Caleb

Ney

Jakob

Larsen

Blake

Ross

Thomas

Bishop

Will

Tidswell

 

Under 13 Male

 

Nick

Wotton

Callum

Hancock

Dylan

McCullough

Harry

Low

Bronson

Gleye

Jacob

Hannan

Bronson

Gleye

cameron

church

Max

Bradbury

Quinton

Hurley

Joep

Lenoir

Conor

Shearing

Matthew

Proffit

Finn

Rogers

 

Under 14 Male

 

Matthew

Clough

Saxon

Morgan

Tom

McCallum

Harrison

Neal

ryan

church

Matthew

Prince

Oscar

Williams

Heremaia

Murray

Flynn

Sinclair

Josiah

Ney

Sam

Thornbury

Gregor

Findlay

Josiah

Ney

Jack

McLaughlin

Johnson

Bishop

Matthew

Lockett

Zachary

Taylor

Callum

Haughin

Timothy

Ng

Danyon

Hardie

Adam

Martin

Theo

Gilbertson


 

Under 16 Male

 

Fraser

Hamilton

Hugh

Barlow

Blake

Brown

Debbie

Sutherland

Harrison

Hitchins

Kaleb

Wright

August

Ullrich

Carlos

Aguilera-Cortes

Angus

Falconer

Angus

Cleland

Jack

Anderson

Leo

Tattersfield

Lane

Gordon

Carlos

Webster

James

Matthews

Cameron

Allardice

Reeftahn

Brown

Michael

Webb

Keegan

Pook

Conor

Bradding

Jack

Gordon

Andrew

Jeffcoat

Layton

Bradford

Bradley

Cullen

David

Martin

Dan

Hoy

Luke

Meadowcroft

Mitchell

Small

Christian

Conder

 

Under 19 Male

 

Daniel

Ryan

Mathew

McCullough

Luke

Kelly

Ioan

Fuller

Jordan

Gadsby

Matthew

Scott

Connor

Bland

Autahi

Brock

Jake

Jamieson

Stefan

Hannan

James

Wright

Tayler

Reid

Callum

Torrie

Kyle

Smith

Andrew

Napthen

Leon

Arcus

 


 

Under 12 Female

 

Madeleine

Loughnan-Lynch

Emma

Hannan

Sophia

Hitchins

Tallulah

Nemet-Sargent

Ava

Bush

Arianna

Wright

Sasha

Reid

Molly

Newton Smith

Amber

Lafferty

Courtney

Elliott

Edan

Wilson

Chloe

Tattersfield

Olivia

Kikstra

 

Under 13 Female

 

Annabelle

Waterworth

Olivia

Overfield

Sarah

Ensor

Hannah

Howell

Caitlin

Olley

Megan

Lockett

Maddy

Clarke

Clare

Milne

Maddy

Holcroft

Charli

Herbert

Kate

Blakeman

Madeline

Falconer

Ella

van Kregten

Ocean

Shadbolt

 

Under 14 Female

 

Phoebe

Young

Olivia

Corrin

Aimee

Daniels

Emma

McLeay

Kayla

Hutchings

Tahlia

Pook

Katelyn

Dew

Aimee

Elliott

Dana

Purdy

Megan

Greensmith

Kendall

Vaughan

 

Under 16 Female

 

Emelie

Clarke

Islah

Kerr-Aim

Emma

Smith

Dana

Purdy

Holly

Moroney

Emma

Daniels

Becky

Hawthorne

Danielle

Scott

Lucy

Newton Smith

Olivia

Thornbury

Katie

Grant

Louise

Clifton

Kirsten

Robinson

Isabella

Sherwood-Clark

Caitlyn

Taylor

Jessica

Blakeman

Jessica

Fitch

Jazmin

Phillips

Kayla

Hanright

 

Under 19 Female

 

Caitlan

Ogier

Jo-Mari

Meyer

Sophie

Couper

Zoe

Groves

Courtney

Carsib

Andie

Fitch

 


Preliminary Start List 14 March 2014 - Super Sprint Team

 


Under 12

 

 

 

Huntley School

 

Holly

Marshall

Huntley School

 

Emma

Osborne

Huntley School

 

Sam

Parry

Huntley School

 

Ben

Orr

2 FAST 4 U

 

Holly

Williams

2 FAST 4 U

 

Joely

Wardle

2 FAST 4 U

 

Caleb

Ney

2 FAST 4 U

 

Logan

Fergus

 

Under 13

 

 

 

Saint Kentigern College u 13

 

Olivia

Overfield

Saint Kentigern College u 13

 

Annabelle

Waterworth

Saint Kentigern College u 13

 

Dylan

McCullough

Saint Kentigern College u 13

 

Callum

Walsh

 

Under 14

 

 

 

AppleJuiceOrangeJuice

 

Alicia

Hoskin

AppleJuiceOrangeJuice

 

Olivia

Corrin

AppleJuiceOrangeJuice

 

Jack

McLaughlin

AppleJuiceOrangeJuice

 

Josiah

Ney

Mount Aspiring College Wanaka

 

Phoebe

Young

Mount Aspiring College Wanaka

 

Phoebe

Young

Mount Aspiring College Wanaka

 

Julius

Staufenburg

Mount Aspiring College Wanaka

 

Gregor

Findlay

Saint kentigern College u 14

 

Caitlyn

Hollis

Saint kentigern College u 14

 

Emma

Hannan

Saint kentigern College u 14

 

George

Ellett

Saint kentigern College u 14

 

Ryan

Church

 

Under 16

 

 

 

Freyberg High School

 

Emma

Smith

Freyberg High School

 

Dana

Purdy

Freyberg High School

 

Matthew

Chamberlain

Freyberg High School

 

Brayden

Heta

Saint Kentigern College u16

 

Elizabeth

Mudford

Saint Kentigern College u16

 

Jaime

Lindsay

Saint Kentigern College u16

 

Caleb

Aoake

Saint Kentigern College u16

 

Fraser

Hamilton

Gizzy Girls and Boys

 

Kendra

Tate

Gizzy Girls and Boys

 

Hannah

Overbye

Gizzy Girls and Boys

 

Reeftahn

Brown-Terekia

Gizzy Girls and Boys

 

Michael

Webb

 

Under 19

 

 

 

CBHS/CGHS

 

Jessica

Kikstra

CBHS/CGHS

 

Arlia

Schurr

CBHS/CGHS

 

Gregory

Moore

CBHS/CGHS

 

Nathan

Schuurman

Saint kentigern College u 19

 

Lauren

Hendricksen

Saint kentigern College u 19

 

Anna

Murphy

Saint kentigern College u 19

 

Liam

Ward

Saint kentigern College u 19

 

Joshua

Chapman

 


Preliminary Start List 14 March 2014 - Team Triathlon

 

Under 13 Male

 

 

GisInt Reds

Sam

Middleton

GisInt Reds

Guy

Johnson

GisInt Reds

Angus

Orsler

Hilltop Boys

Cody

Limbrick

Hilltop Boys

Kiaan

Watts

Hilltop Boys

Kiaan

Watts

Saint kentigern College U13 Boys

Callum

Walsh

Saint kentigern College U13 Boys

Jacob

Hannan

Saint kentigern College U13 Boys

Michael

Lindsay

Saint Kentigern College U13 Boys

Daniel

Thibaud

Saint Kentigern College U13 Boys

Will

Ellett

Saint Kentigern College U13 Boys

Daniel

Thibaud

Ilminster Intermediate

Nick

Proffit

Ilminster Intermediate

Matthew

Proffit

Ilminster Intermediate

Hamiora

McCabe

 

Under 14 Male

 

 

Mount Aspiring College

Gregor

Findlay

Mount Aspiring College

Julius

Staufenburg

Mount Aspiring College

Gregor

Findlay

Gisborne BHS

Josiah

Ney

Gisborne BHS

Jack

Mclaughlin

Gisborne BHS

Kahu

Lindup

Taupo nui-a-Tia U14 Boys

Johnson

Bishop

Taupo nui-a-Tia U14 Boys

Jak

Brightwell

Taupo nui-a-Tia U14 Boys

Fin

Raven

CBHS

Callum

Haughin

CBHS

Zachary

Taylor

CBHS

Nathan

Cochtane

Campion College 2

Thomas

McKenzie

Campion College 2

Jackson

Zame

Campion College 2

Jake

Wheeler

Saint Kentigern College U 14 Boys

Ryan

Church

Saint Kentigern College U 14 Boys

Dylan

Mc Cullough

Saint Kentigern College U 14 Boys

George

Ellett

Hamilton Boys' High School Red

Danyon

Hardie

Hamilton Boys' High School Red

Timothy

Ng

Hamilton Boys' High School Red

Samuel

Cook

 

Under 16 Male

 

 

Karamu

Jim

Missen

Karamu

Sam

Thorpe_loversuch

Karamu

Zack

Matthews

U 16 Boys

Cameron

Allardice

U 16 Boys

Bilal

Ali

U 16 Boys

Ryan

Gray

Gisborne BHS

Kelly

Geisler

Gisborne BHS

Korban

Sparrow

Gisborne BHS

Michael

Webb

AGS Int A

Canor

Bradding

AGS Int A

Aaron

Wyllie

AGS Int A

Cameron

Vaughan

AGS Int B

Flynn

Barron

AGS Int B

William

Hayes

AGS Int B

Will

Boswell

Saint Kentigern College

Caleb

Aoake

Saint Kentigern College

Daniel

Whitburn

Saint Kentigern College

Fraser

Hamilton

Hamilton Boys High School Black

Layton

Bradford

Hamilton Boys High School Black

Oliver

Ng

Hamilton Boys High School Black

Bradley

Cullen

TRI@K

Luke

Meadowcroft

TRI@K

Cameron

Jerram

TRI@K

Tyler

Jerram

 

Under 19 Male

 

 

Senior A Boys

Stefan

Hannan

Senior A Boys

James

Wright

Senior A Boys

Riley

Culver

Gisborne BHS

Mitchell

Griffths

Gisborne BHS

Tayler

Reid

Gisborne BHS

Reeftahn

Brown

Gisborne BHS

Sam

Tetania

Gisborne BHS

Jordan

Perry

Gisborne BHS

Hano

Vorster

CBHS

Gregory

Moore

CBHS

Jake

Marryatt

CBHS

Nathan

Schuurman

Taupo nui-a-Tia U19 Boys

Keegan

Pook

Taupo nui-a-Tia U19 Boys

Lewis

Eccles

Taupo nui-a-Tia U19 Boys

Kyle

Smith

AGS Senior

Callum

Ross

AGS Senior

Jack

Gordon

AGS Senior

Ben

Hamilton

Saint Kentigern College U 19 Boys

Matt

McCullough

Saint Kentigern College U 19 Boys

Tim

Mudford

Saint Kentigern College U 19 Boys

Liam

Ward

Saint kentigern College U 19 Boys

Carlos

Webster

Saint kentigern College U 19 Boys

Josh

Chapman

Saint kentigern College U 19 Boys

Richard

Salwey

 

Under 12 Female

 

 

The Local Girls

Samantha

Durston

The Local Girls

Brooke

Morrison

The Local Girls

Briana

Irving

Taupo Intermediate Yr7

Amber

Lafferty

Taupo Intermediate Yr7

Caitlin

Johnson

Taupo Intermediate Yr7

Case

Mastny-Jensen

Ilminster Intermediate

Loma

Hill

Ilminster Intermediate

Ruby

Perano

Ilminster Intermediate

Astraea

Lyver

Campion Speed Queens

Edan

Wilson

Campion Speed Queens

Elizabeth

Briant

Campion Speed Queens

Dana

Stoltenberg

 

Under 13 Female

 

 

Taupo Intermediate Yr8

Megan

Lockett

Taupo Intermediate Yr8

Xania

Miller

Taupo Intermediate Yr8

Cate

Wilson

Hilltop Yr 8 Girls

Hannah

Howell

Hilltop Yr 8 Girls

Caitlin

Olley

Hilltop Yr 8 Girls

Hannah

Howell

Southwell Stars

Madison

Holcroft

Southwell Stars

Charli

Herbert

Southwell Stars

Georgia

Kimpton

Campion 1

Lily

Sparks

Campion 1

Kate

Blakeman

Campion 1

Denby

Gallagher

Saint kentigern College U13 Girls

Olivia

Overfield

Saint kentigern College U13 Girls

Annabelle

Waterworth

Saint kentigern College U13 Girls

Emma

Hannan

 

Under 14 Female

 

 

Sacred Heart Girls College New Plymouth

Aimee

Daniels

Sacred Heart Girls College New Plymouth

Emma

Daniels

Sacred Heart Girls College New Plymouth

Sasha

Reid

Taupo nui-a-Tia U14 Girls

Tahlia

Pook

Taupo nui-a-Tia U14 Girls

Jessica

Clarke

Taupo nui-a-Tia U14 Girls

Julia

Davis

Campion College 3

Petra

Sparks

Campion College 3

Ella

Van Kregten

Campion College 3

Bree

Allan

Girls at Home

Olivia

Corrin

Girls at Home

Alicia

Hoskin

Girls at Home

Ngahuia

Wilson

St Cuthbert's College

Megan

Greensmith

St Cuthbert's College

Emily

Mellsop

St Cuthbert's College

Kendall

Vaughan

 

Under 16 Female

 

 

PNGHS

Gorgi

Van Lienen

PNGHS

Libby

Arbuckle

PNGHS

Gorgi

Van Lienen

U 16 Girls

Louise

Clifton

U 16 Girls

Joanna

Bell

U 16 Girls

Mikal

Terrey

Viscious and Delicious

Margeaux

Pittar

Viscious and Delicious

Kendra

Tate

Viscious and Delicious

Hannah

Overbye

Campion College 4

Kirby

Scammell

Campion College 4

Keely

Hutchings

Campion College 4

Isabella

Collier

Saint kentigern College U16 Girls

Jamie

Lindsay

Saint kentigern College U16 Girls

Elizabeth

Mudford

Saint kentigern College U16 Girls

Aimee

Hollis

Campion College 5

Anna

Ellingham

Campion College 5

Jessica

Blakeman

Campion College 5

Libby

Hollis

Wanganui Collegiate

Jazmin

Phillips

Wanganui Collegiate

Kayla

Hanright

Wanganui Collegiate

Alice

Bird

 

Under 19 Female

 

 

Woodford House

Jo-Mari

Meyer

Woodford House

Eva

Goodisson

Woodford House

Prue

Boult

Iona

Emma

Godwin

Iona

Phoebe

Treseder

Iona

Kim

Douglas

Gizzy Girls High

Georgia

Donnelly

Gizzy Girls High

Courtney

Hoskin

Gizzy Girls High

Ella

Andrew

Senior Girls A

Sophie

Couper

Senior Girls A

Michaela

Sullenberger

Senior Girls A

Naomi

Craig

Senior B Girls

Zoe

Groves

Senior B Girls

Poppy

Mitchell-Anyon

Senior B Girls

Rosie

Smith

Saint Kentigern College U 19 Girls

Maddy

Evans

Saint Kentigern College U 19 Girls

Anna

Murphy

Saint Kentigern College U 19 Girls

Lauren

Hendricksen